Святкування Дня Села

У селі Бобриця 17 серпня 2019 року відбулося святкування Дня Села. Привітали жителів села сільський голова Штефан О.В., директор Тростянецької філії ТОВ “НВФ”Урожай” Глушенко В.В., сільський голова Литвинецької сільської ради Погрібна Г.М.

08:23 19.08.2019

День села

Цієї суботи, 17 серпня, о 14:00 на території Бобрицького НВК розпочнеться святкування Дня села. Місцевих мешканців та просто охочих весело провести час радо запрошують на святкування.

16:13 14.08.2019

УВАГА!!!

Доводимо до вашого відому інформацію, що з 29.04.2019 по 03.05.2019 року на полях, що розташовані на території с. Грищенці та с.Бобриця проводитиметься внесення 33Р із застосуванням інсектициду "Маврік" з нормою 0,25 л/га строк дії токсичності якого складає 92 год. на посівах озимого ріпаку.  Повідомляємо про небезпеку для бджіл у вищевказаний період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.

09:51 27.04.2019

Самовільне вирізання дерев

Шановна громадо Бобрицької сільської ради!!! Доводимо до вашого відому інформацію, що самовільне вирізання дерев в лісопосадках, лісах, парках та інших зелених насаджень несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Зокрема відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1999 р. № 559 “Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів” – за кожне дерево діаметром 46,1 – 50 см біля шийки кореня, знищене або пошкоджене до ступеня припинення росту штраф - 2800 грн. За кожний наступний сантиметр діаметра понад 50 сантиметрів - 100 грн. У разі виникнення потреби в вирубці дерев біля присадибних ділянок, та в інших випадках, просимо звертатися в сільську раду.

09:06 25.04.2019