Бобрицька громада
Черкаська область, Черкаський район

Новини

Дата: від до Скинути

ЛИТВИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ: КОЖЕН ДЕНЬ НАПОВНЮЄМО НОВИМИ ЗНАННЯМИ

ЛИТВИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ: КОЖЕН ДЕНЬ НАПОВНЮЄМО НОВИМИ ЗНАННЯМИ

Як повідомила педагог Комунального закладу «Литвинецький ліцей» Ірина Драгун, вихованці цього навчального закладу навчаючись, щодня поповнюють свої запаси новими навичками та знаннями. І щодня поруч із ними – досвідчені вчителі-педагоги, які разом із найціннішим – знаннями – щедро діляться із школярами своєю любов’ю, досвідом, умінням любити світ, відкриваючи щодень його нові грані.

12:41 19.05.2021

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З ВІДДІЛОМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ?

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ: ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З ВІДДІЛОМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ?

Як повідомила начальник відділу соціального захисту населення Бобрицької сільської ради Наталія Малюк, відтепер отримати консультацію чи будь-яку інформацію щодо нарахування і виплати субсидії, допомоги, нарахування пільг тощо можна, зателефонувавши в робочі дні та години (з понеділка по п’ятницю включно із 8-ї до 17-ї години) за телефоном +38098-852-11-75.

11:31 19.05.2021

ІНФОРМУЄ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ЩОДО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ, АГРОХІМІКАТІВ ТА ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

ІНФОРМУЄ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ЩОДО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ, АГРОХІМІКАТІВ ТА ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

У сільськогосподарській діяльності суб’єктами господарювання використовуються різні агрохімікати, пестициди, засоби захисту рослин, які призначені для боротьби з бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, а також для підвищення урожайності.

09:58 19.05.2021

ВІДБУДЕТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНА ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗВИТОК КЕРОВАНОГО БДЖОЛОЗАПИЛЕННЯ»

ВІДБУДЕТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНА ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗВИТОК КЕРОВАНОГО БДЖОЛОЗАПИЛЕННЯ»

Як повідомив голова правління ГС «Асоціація керованого запилення «БІСАГРО» Р.Двикалюк, 24 травня 2021 року о 14-й годині відбудеться регіональна веб-конференція «Розвиток керованого бджолозапилення» на Черкащині, що буде проводитися в Zoom

15:18 18.05.2021

«ПАКУНОК МАЛЮКА»: КОМУ, КОЛИ І ЯК?

«ПАКУНОК МАЛЮКА»: КОМУ, КОЛИ І ЯК?

Кабінет Міністрів України 25.11.2020р. прийняв постанову №1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

11:03 18.05.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: ПЕРЕРОЗПОДІЛИЛИ КОШТОРИСНІ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА УТВОРИЛИ КОМІСІЮ З ПИТАНЬ БДЖІЛЬНИЦТВА, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ  ФАКТУ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: ПЕРЕРОЗПОДІЛИЛИ КОШТОРИСНІ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА УТВОРИЛИ КОМІСІЮ З ПИТАНЬ БДЖІЛЬНИЦТВА, ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

У понеділок, 17 травня ц.р., в адмінприміщенні Бобрицької сільської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

19:58 17.05.2021

СУБСИДІЯ ПО НОВОМУ З ТРАВНЯ 2021 РОКУ

СУБСИДІЯ ПО НОВОМУ З ТРАВНЯ 2021 РОКУ

14 квітня 2021 року Уряд прийняв постанову, якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

11:22 17.05.2021

Продовження теми: ПОТАПЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ: «ЛІКВІДУВАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ БЕЗ ЗМІН» ДЕ ПОСТАВИТИ КРАПКУ?

Продовження теми: ПОТАПЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ: «ЛІКВІДУВАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ БЕЗ ЗМІН» ДЕ ПОСТАВИТИ КРАПКУ?

 У четвер, 13 травня ц.р., в Потапцівському будинку культури відбулася додаткова зустріч адміністрації Бобрицької сільської ради у рамках проведення консультацій із громадськістю щодо питання припинення діяльності шляхом ліквідації чи реорганізації КЗ «Потапцівський ліцей». Захід проводився з ініціативи та за зверненням депутата Бобрицької сільської ради С.Майстренка.

22:18 14.05.2021

16 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

16 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

15:43 14.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь