Дата: від до Скинути

За 2019 рік на Канівщині піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 24 вибухонебезпечних предметів!

З початку року в селах Хутір Хмільна, Бобриця, Литвинець, Поташня, Бучак та в місті Канів було знайдено 24 вибухонебезпечних предметів. Арсенал боєприпасів включає в себе: мінометна міна –  тринадцять одиниць,  ручна граната – одна одиниця, протитанкова міна – одна одиниця; артилерійський снаряд – вісім одиниці і авіаційна бомба – одна одиниця.

11:10 22.01.2020

«Збережи ялинку»

Днями  у закладах освіти Литвинецької та Бобрицької громад пройшла передноворічна традиційна екологічна акція «Збережи ялинку». Проект, що проходить за підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика», відбувається  щорічно та має на меті привернути увагу дітей до актуальних питань екології  та збереження природних ресурсів рідного краю. Діти із задоволенням та ентузіазмом взяли участь в акції та  представили на розгляд журі чудові поробки з природних та підручних матеріалів, що імітувати справжніх лісових красунь.

10:36 28.12.2019