Дата: від до Скинути

До уваги аграріїв! Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки

25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

14:21 27.06.2024

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

У середу, 19 червня 2024 року, о  9.00 год. у приміщенні Бобрицької сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

16:01 18.06.2024

Пам’ятка для УСЗНів / ЦНАПів з надання інформації під час взаємодії з внутрішньо переміщеними особами

Під час взаємодії з ВПО, зокрема також і у випадках надання відмови у призначенні / продовженні виплати допомоги на проживання ВПО, УСЗНам / ЦНАПам, виконавчим органам сільської, селищної, міської ради доцільно повідомляти про інші можливі варіанти державної підтримки, а також надавати інформаційні матеріали, зокрема у форматі онлайн.

09:23 18.06.2024