ЩИРІ ВІТАННЯ З 85-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

22 лютого 2024 року жителька села Литвинець Романченко Ганна Миколаївна,  відзначала свій ювілейний День народження.  Ганна Миколаївна - вихідець із звичайної селянської сім'ї. Виросла працьовитою, добросовісною , чуйною та чесною людиною. Після закінчення школи працювала в місцевому колгоспі ланковою. З Іваном Омеляновичем Романченком  створили сім'ю. Виростили двох синів, побудували будинок, радіють успіхам внуків. Через хворобу Ганна Миколаївна змушена була перейти на легшу роботу : працювала техпрацівницею у місцевому медпункті, а потім в охороні на заводі "Магніт". В усьому її підтримував чоловік, Іван Омелянович. Але протягом останнього десятиліття Ганна Миколаївна доглядає за ним. Робота з хімічними речовинами далася взнаки. Сьогодні він пересувається на інвалідному візку. Але доброта і підтримка дружини викликає жагу до життя. Від всього серця бажаємо цим людям міцного здоров'я, щастя, якомога більше радісних моментів та мирного неба!

15:06 23.02.2024