Дата: від до Скинути

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України (далі - КМУ) від 07.02.2018р. №106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (зі змінами від 21.04.2021 року №384), Постанови КМУ від 22.05.2019р. №565 «Про затвердження Порядку надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Постанови КМУ від 25.08.2004р. №1102 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам» т.в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Черкаскьої бальної адміністрації Тетяна Шендрик надає інформацію для керівників фермерських господарств про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті.

11:11 01.06.2021

Є ТАКА ДУМКА: ЯК НЕ СТАТИ СПІЛЬНИКОМ КРЕМЛІВСЬКИХ ПРОПАГАНДИСТІВ

Імперські амбіції Путіна та керованої ним кремлівської влади останнім часом зазнають нищівної поразки у світі. Й нині російські пропагандисти докладають значних зусиль для організації дезинформаційних операцій, які спрямовані на підрив стабільності українського суспільства і маніпулювання нашими поглядами і вибором. Стратегічна мета цих кампаній – послабити і дестабілізувати Україну, на яку й спрямовано деструктивний вплив. Тактика проведення подібних операцій відточувалася ще радянськими спецслужбами, з часом модернізуються лише засоби їх проведення.

10:43 01.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ОТРУТОХІМІКАТАМИ

Як повідомив регіональний директор Виробничого підрозділу «Степанці» ТОВ «НВФ «Урожай» В.Братанич, відповідно до Закону України «Про бджільництво» і Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві», вищевказане підприємство в період з 1 по 10 червня 2021 року на полях, розташованих на території Бобрицької сільської ради, проводитиме діяльність із застосуванням таких препаратів: Солігор 0,9 л/га + Енжіо 0,018 л/га + Глайдер 0,07 л/га - на посівах озимої пшениці, Егіда 0,15 л/га + Пріма 0,3 л/га + ПАВ Сайд Кік 0,25 л/га + Дублон 1,25 л/га - на посівах кукурудзи, Челендж 1,7 л/га - на посівах соняшника. За токсичністю вказані хімікати відносять до низькотоксичних. Обмеження льоту медоносних комах – на 24-48 годин. У разі наявності зареєстрованих на території сільської ради суб’єктів бджільництва підприємство просить взяти до уваги небезпеку для бджіл у вказаний вище період та забезпечити необхідність вивезення пасік у безпечне місце.

20:21 31.05.2021

1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

16:33 31.05.2021

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ: РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ ОСВІТИ, НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ І ДОЗВОЛУ НА ВИРУБКУ ДЕРЕВ

У понеділок, 31 травня ц.р., відбулося засідання виконавчого комітету Бобрицької сільської ради. На розгляд членів виконкому виносилися питання про освіту, виділення матеріальної допомоги та надання дозволу на вирубку дерев.

15:42 31.05.2021

ПРИХИЛЬНИКИ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ ОБИРАЮТЬ РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я, ДОВГОЛІТТЯ І КРАСИ

За ініціативи депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Олександра ВОСКОБОЙНИКА, який популяризує здоровий спосіб життя посередництвом занять Скандинавською ходьбою, у селі Степанці у суботу, 29 травня ц.р., пройшов «SKANDI FEST» любителів та поціновувачів цього виду спорту.

13:54 30.05.2021

СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ МАЙНА, ВИРІШУВАЛИ ДОЛЮ ПОТАПЦІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ТА РЕГУЛЮВАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

У п’ятницю, 28 травня ц.р., в Бобрицькій сільській раді відбулося пленарне засідання чергової сесії. На розгляд депутатів виносилося більше сотні питань. Із них більше дев’яноста – суто земельні питання.

13:03 30.05.2021