ЗНАЙОМСТВО ЗБЛИЗЬКА: ДЕПУТАТ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄВГЕНІЙ КУРБЕТ

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», - так стверджують мудрі. Цю істину підтверджують час і людський досвід. Аби дізнатися, хто і як представляє інтереси пересічних громадян Черкащини в обласній раді, і, фактично, для ближчого знайомства ми поставили кілька запитань в форматі «бліц-опитування» депутату Євгенію Курбету.

10:18 08.06.2021

З 1 ЧЕРВНЯ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ ТЕХЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відділ соціального захисту населення Бобрицької сільської ради  повідомляє, що з 1 червня 2021 року набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України, яка спрощує процедуру отримання технічних засобів реабілітації людьми з інвалідністю.

20:30 04.06.2021

ЧЕРКАЩАНИ СПЛАТИЛИ ЗА СІЧЕНЬ-ТРАВЕНЬ 2021 РОКУ ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ 6,4 МЛРД. ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

Як повідомляє сьогодні Прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації, платники Черкащини за січень-травень 2021 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 6,4 млрд. гривень податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, до бюджетів спрямували на 0,9 млрд. грн., або на 17,1 відсотка більше податків, зборів та платежів, ніж минулоріч.

20:16 04.06.2021

ЧЕРКАЩИНА – У ЛІДЕРАХ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ВІД ПРИВАТИЗАЦІЇ У ТРАВНІ

Як повідомила сьогодні Прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації, завдяки проведеним у травні цього року торгам у Черкаській області бюджет отримає 90 млн. грн. від приватизації. За цим результатом Черкащина стала другою по Україні за обсягами залучених інвестицій від приватизації.

20:15 04.06.2021

КАНІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ: УРЯД ВИДІЛИВ 400 МЛН ГРИВЕНЬ ДЛЯ ВИПЛАТИ ЛІКАРНЯНИХ І ДЕКРЕТНИХ ДОПОМОГ

Фонд соціального страхування України продовжує фіксувати значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ. За перші чотири місяці 2021 року порівняно з тим же періодом 2020 року кількість прийнятих на оплату лікарняних листків зросла на 29,6%, потреба у видатках за ними – на 60,3%. Так, у січні-квітні Фонд прийняв на фінансування 1 мільйон 642 тисячі 355 листків непрацездатності на загальну суму понад 5,7 мільярда гривень.

08:54 04.06.2021

Олександр Скічко закликав голів РДА та громад готувати проекти ДФРР на 2022 рік

Як повідомляє Прес-служба Черкаської ОДА, розпочалася підготовка до подачі проектів регіонального розвитку ДФРР на 2022 рік. Сьогодні очільник області Олександр Скічко провів нараду з головами РДА, міських, селищних, сільських територіальних громад, щоб обговорити конкурсний відбір проектів.

15:32 01.06.2021