Дата: від до Скинути

Планування роботи медичної бригади Волонтерський рух за підтримки "UNICEF" 14.11.2022 - 18.11.2022

№ Населенний пункт Дата години приїзду МБ СКЛАД БРИГАДИ Лікар  спеціаліст 1 Лікар  спеціаліст 2 м/сестра Психолог 1 Бобриця 14.11.2022 Бобриця-9.00 Аніщенко Сергій Вікторович Василенко Любов Дмитрівна медична сестра   5 Литвинець 15.11.2022 Литвинець - 11.30 Глушко Олена Володимирівна лікар УЗД Підгорна Ганна Юріївна медична сестра   9 Бобриця, Черниші, Пшеничники 17.11.2022 Черниші - 9.00    Пшеничники-10.30  Бобриця-12.00    Аніщенко Сергій Вікторович     Хоменко Людмила Анатоліївна Атаманюк Антон Федорович медична сестра

08:27 11.11.2022

Державна податкова служба України Головне управління  ДПС у Черкаській області інформує

Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області інформує

В яких випадках працівники контролюючих органів мають право вимагати інформацію (довідку) про рух коштів на розрахункових рахунках у банках: у СГ та/або банківської установи?

14:52 09.11.2022

Напередодні Дня працівника соціальної сфери тематичний захід «Хай не згасне ваша віра в щедрість людської доброти»

Пройшов у Бобрицькій громаді. Цьогоріч – в умовах воєнного часу,  привітали соцпрацівників та  вручили подяки. З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави. «Ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика любов до людей, бажання зрозуміти їх потреби та допомогти, дозволяють вам якісно виконувати свою роботу. Війна ж звалила на ваші плечі багато додаткових, не властивих зобов’язань. Тож бажаю вашим сім’ям добробуту, а нашій країні Перемоги та миру!», – зазначила голова громади Олена ШТЕФАН.     До вітань долучилися директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Степанецької ОТГ Анатолій Нечипоренко, помічниця Народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж, а також аматорський колектив «Вербиченька» Грищинецького СБК, художній керівник Констянтин Сторчоус та аматори Синявського СБК Віктор Варава та Іван Слюсаренко.

09:07 07.11.2022

ХАЙ НЕ ЗГАСНЕ ВАША ВІРА В ЩЕДРІСТЬ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТИ

Сьогодні, 6 листопада, працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів, установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям.  Соціальні працівники допомагають  беззахисним членам суспільства, які особливо потребують турботи: інвалідам, сиротам, пенсіонерам, ветеранам. Під час війни ці категорії людей стали ще більш вразливими. Також у воєнний час соціальні працівники допомагають переселенцям. Тож, вітаємо з Днем соціального працівника!  Нехай кожен, хто шукає вашої допомоги, отримує її в повній мірі. Нехай ваша праця дарує людям надію і впевненість в тому, що завтра стане краще. Бажаємо вам мудрості, терпіння, чуйності до чужих бід і сили духу, щоб долати будь-які форс-мажори. Успіхів у праці та особистому житті!

09:01 06.11.2022

Планування роботи медичної бригади Волонтерський рух за підтримки "UNICEF" 07.11.2022 - 11.11.2022

№ Населенний пункт Дата години приїзду МБ СКЛАД БРИГАДИ Лікар  спеціаліст 1 Лікар  спеціаліст 2 м/сестра Психолог 1 Бобриця 07.11.2022 Бобриця-9.00 Аніщенко Сергій Вікторович Підгорна Ганна Юріївна медична сестра   8 Бобриця, Грищинці 10.11.2022 Грищинці - 9.00    Бобриця - 11.00    Аніщенко Сергій Вікторович      Атаманюк Антон Федорович медична сестра

10:07 04.11.2022

29 жовтня в с.Григорівка   відбувся патріотичний захід

У нас єдина мета - Україна свята,нездоланна ніким і ніколи " за участі вокальних колективів ,,Наддніпряночка" Григорівського сільського клубу та ,,Горлиця'' Бобрицької сільської ради, художній керівник Олександр Павленко. З вітальним словом до присутніх звернувся  керуючий справами Бобрицької сільської ради Зоць М.М.  Маленький зал не міг вмістити всих глядачів. "Атмосферно, яскраво, душевно, патріотично", - так охарактеризували захід глядачі.  Колективи  вражали своєю харизмою, талантом. Запалювали глядачів всім відомі українські та патріотичні пісні  . Зібрали – 7115 грн, які підуть на підтримку воїнів земляків, які наразі захищають нашу країну від окупантів.

08:36 03.11.2022