ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ РУСІ

Хрещення Киі?вськоі? Русі-Украі?ни стало поворотним для нашоі? історіі?. Рівноапостольнии? князь Володимир Великии? 1032 років тому приніс на киі?вські землі християнство, що стало основою наших духовних та культурних традиціи?. Ця знаменна подія задала вектор розвитку нашого народу на тисячоліття вперед.

13:42 28.07.2021

ТУРБОТОЮ ВИМІРЮЄТЬСЯ ЛЮДЯНІСТЬ

У середу, 28 липня 2021р., до Бобрицької сільської ради завітали з подарунком гості – депутат Черкаської обласної ради, регіональний директор ВП «Степанці» ТОВ «НВФ «Урожай» Володимир Братаніч, представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань та депутат Бобрицької сільської ради Микола Фесенко.

12:58 28.07.2021

ДЕРЖАВНУ СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ЧЕРКАЩИНІ ОТРИМУЮТЬ ПОНАД 68 ТИСЯЧ СІМЕЙ

Як повідомляє Прес-служба Черкаської ОДА, державну соціальну допомогу на Черкащині отримують понад 68 тисяч сімей. Як сприяє держава в отриманні допомоги якомога більшій кількості незахищених верств населення, розповіли у Департаменті соціального захисту населення Черкаської ОДА.

11:55 27.07.2021

Завдання Уряду — максимально розширити іпотечні програми, щоб забезпечити українців доступним житлом

Як повідомляє Прес-служба Черкаської ОДА, роботу державних установ, які мають забезпечити доступне житло для українців, зокрема для пільгових категорій, обговорили на нараді в Уряді під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

15:24 26.07.2021

ПОРАДИ РЯТУВАЛЬНИКІВ: ЩО РОБИТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХІВКИ ЧИ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТУ

Підозрілі предмети та вибухові пристрої можна виявити будь-де: у транспорті, на сходових клітинах будинків, біля дверей квартир, в установах і громадських місцях. Часто їх маскують під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки.

15:49 23.07.2021

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН: НАЙБОЛЮЧІШІ ПИТАННЯ – ЗЕМЕЛЬНІ

У четвер, 22 липня ц.р., виїзний прийом громадян проводився у селах Козарівського старостинського округу. На зустріч із селянами із Бобрицької сільської ради приїздили керуючий справами сільської ради Микола Зоць та спеціаліст відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та ЖКГ Наталія Туз. Разом із ними про наболілі питання селян дізнавалися з перших вуст і Козарівський сільський староста Володимир Литвиненко та діловод старостату Людмила Дудківська.

22:17 22.07.2021

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: РОЗГЛЯНУЛИ ПОТОЧНІ ПИТАННЯ З ЖИТТЯ ГРОМАДИ

У  середу, 21 липня ц.р., у Бобрицькій сільській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд членів виконкому виносилося десять питань. Головувала на засіданні сільський голова О.Штефан.

21:49 22.07.2021

ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЬ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ БЕЗ ЗНО

Як повідомила уповноважений представник Варшавського університету менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM», професор Тамара Качала, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав угоду з Варшавським університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) про співпрацю в галузі вищої освіти з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці.

21:28 21.07.2021