АТ «УКРПОШТА»: ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Останнім часом АТ «Укрпошта» відстояла право літніх людей отримувати пенсії та соціальні допомоги з доставкою додому, та узгодила з Пенсійним фондом технологію переведення виплат з банків на Укрпошту, без необхідності отримувача безпосередньо звертатись у відділення пенсійних фондів.

16:31 21.07.2021

ОБЕРЕЖНО: ШАХРАЇ!

Як повідомили із Канівської ДПІ, останнім часом трапляються випадки, коли невідомі особи звертаються буцім-то від імені начальника Канівської  ДПІ Негруци Марти Михайлівни з вимогою перерахувати чи надати їм певні грошові кошти.

14:29 21.07.2021

ВАКЦИНАЦІЯ УЖЕ ДОСТУПНА УСІМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ 7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Як повідомляє Пресслужба ОДА, Україна переходить до п’ятого етапу вакцинації від COVID-19, коли щеплення робитимуть всім категоріям населення. Для цього в містах буде розгорнуто центри масової вакцинації, а в малих населених пунктах організують транспорт для людей. Про це на селекторній нараді заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, повідомляє Офіс президента.

11:34 20.07.2021

НАДХОДЖЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ЧЕРКАЩИНИ ЗРОСЛИ НА МАЙЖЕ 20%

Як повідомляє Пресслужба ОДА, за перші півроку надходження до місцевих бюджетів Черкащини зросли на 19,3%. А це – додаткові 1,3 млрд. грн., порівняно з минулим роком. Такі цифри якнайкраще демонструють результати, певен очільник Черкащини Олександр Скічко.

09:55 20.07.2021

ЕТНОФЕСТИВАЛЬ ЖАРТІВЛИВОЇ ТА СОРОМІЦЬКОЇ ПІСНІ-2021 У ГРИГОРІВЦІ: ЄДНАННЯ УСМІШКИ І ПІСНІ

У суботу, 17 липня ц.р., у Бобрицькій територіальній громаді відбувся 5-й єдиний в Україні Етнофестиваль жартівливої та сороміцької пісні, заснований козаками Подніпров’я. Локація заходу – село Григорівка (на Канівщині), садиба козака з лугу Олександра Кравченка.

23:04 18.07.2021

РОБОТОДАВЦЯМ НА ЗАМІТКУ: ВПРОВАДЖЕНО КУРСИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО НАПРЯМУ

За результатами впровадження комплексного короткострокового навчального онлайн курсу з основ сільського господарства для дорослих «Школа Фермерства 2.0» центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПTO ДСЗ) розроблено 26 освітніх програм для курсів цільового призначення сільськогосподарського напряму:

12:37 14.07.2021

ЗМІНИ ТА НОВОВВЕДЕННЯ В ЗАКОНОДАВСТВІ: ЕЛЕКТРОННІ ТРУДОВІ КНИЖКИ ТА ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ ТРУДОВИХ КНИЖОК

21 липня 2021 року о 14-й годині Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві з Канівською міською радою та спільно з державними органами запрошує підприємців, роботодавців і громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві.

09:54 14.07.2021