АБІТУРІЄНТ-2023: Є МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ БЕЗ ЗНО/ЄВІ

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав угоду з Варшавським університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м.Варшава) про співпрацю в галузі вищої освіти з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці.

10:10 20.01.2022

ІНФОРМУЄ ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ: СУБСИДІЯ ДЛЯ ПРИДБАННЯ СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ, ТВЕРДОГО І РІДКОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 (зі змінами та доповненнями) передбачено, що житлові субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначаються у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

20:44 19.01.2022

ЗАВЕРШИЛОСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ ПШЕНИЧНИЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

У вівторок, 18 січня ц.р., відбулося підсумкове засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Пшеничницького старостинського округу Бобрицької сільської ради. На посаду старости округу претендують два кандидати – Світлана Михайлішіна та Сергій Мотриченко.

20:09 19.01.2022

ІНФОРМУЄ ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

08:39 19.01.2022

ПІДТРИМКА ЕКСПОРТУ

Як повідомив заступник директора департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту – начальник відділу інструментів підтримки екпортерів за кордоном Міністерства економіки України Едуард Терпицький, на офіційному сайті Мінекономіки у рубриці «Підтримка експорту» опублікована основна частина «Переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2022 році» та «Переліку виставок і ярмарків за кордоном у 2022 році». Фінальна версія документів буде розміщена найближчим часом.

18:43 14.01.2022