«РУЧНУ ПРАЦЮ ПЕРЕКЛАДАЄМО НА ПЛЕЧІ МАШИН» -

Так по-доброму жартують працівники Комунального підприємства «Добробут», працюючи із новим дровоколом. «Тепер проблем із паливом для наших закладів соціального сектору (ліцеїв, дитячих садків, адмінприміщень старостинських округів) не буде», - підсумовує директор «Добробуту» Микола Пустовіт.

11:30 17.12.2021

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Відповідно до Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня, 32 роки тому, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища. Таким чином, цього дня було поставлено умовну крапку в боротьбі з чорнобильським лихом.

16:19 14.12.2021

СЕСІЯ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ ВІДДІЛУ «ЦНАП», БЮДЖЕТУ ТА ЗЕМЛІ

У п’ятницю, 10 грудня ц.р., на розгляд депутатського корпусу Бобрицької сільської ради виносилося загалом близько семидесяти питань. Із них шістдесят сім були присвячені розгляду заяв громадян щодо вирішення земельних питань.

19:17 11.12.2021

ЗАВЕРШЕНО ПЕРЕРАХУНОК СПЕЦІАЛЬНОЇ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

Як повідомив в.о. начальника Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Роман Лутаєв, у 2021 році за нарахуванням дотації звернулися 2043 суб’єкти господарювання, які утримують 106188 бджолосімей. Нарахована сума дотації становить 21 млн. 237 тис. 600 грн., що майже удвічі більше від минулорічної суми дотації.

20:11 09.12.2021