Дата: від до Скинути

ЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: ПРИЙНЯЛИ БЮДЖЕТ-2022, ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ПЛАН РОБОТИ ТА ПОЛОЖЕННЯ ПРО БЮДЖЕТ УЧАСТІ

У п’ятницю, 24 грудня ц.р., в адмінприміщенні Бобрицької сільської ради відбулася чергова – двадцята – сесія восьмого скликання. На розгляд депутатського корпусу виносилося п’ятдесят вісім питань. Завдяки злагодженому та згуртованому підходу депутатів всі питання було розглянуто та прийнято відповідні рішення.

14:28 25.12.2021

ШЛЕМО ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні жителі населених пунктів Бобрицької територіальної громади, керівники і працівники усіх громадських формувань регіону, партнери у справі розвитку і розбудови рідного краю. Щиро вітаємо з Різдвом Христовим!

11:21 25.12.2021

ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ТА ФУТБОЛІСТИ

Згідно з планом спортивно-масових заходів  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Черкаської області, у п’ятницю, 24 грудня ц.р., на базі КЗ «Бобрицький ліцей» відбулися відкриті змагання серед дівчат з волейболу та серед хлопців з футзалу. Як пояснює керівниця відділу Анна Бабенко, змагання проводилися з метою залучення мешканців територіальної громади до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, з метою популяризації спорту, підвищення їх спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя, відбору кращих гравців для участі у змаганнях вищого рівня.

23:09 24.12.2021

«ЛИТВИНЧАНЦІ» ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ»

Як повідомила начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Бобрицької сільської ради Анна Миколаївна Бабенко, відповідно до наказу Міністерства культури України від 23.06.1999 року №415 «Про Положення про народний (зразковий) аматорський колектив (студію) закладів культури системи Міністерства культури України» (зі змінами), положення про колегію Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації, затвердженого наказом Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації від 03.12.2021р. №115, враховуючи високу виконавську майстерність, вагомі творчі здобутки, наявність відповідної матеріальної бази, активну участь у розвитку народної творчості, культурному обслуговуванні населення, колегія Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації (протокол засідання атестаційної комісії по атестації народних (зразкових) аматорських колективів (студій) від 13 грудня 2021 року №2) постановила присвоїти звання «народний аматорський колектив» аматорському вокальному колективу «ЛИТВИНЧАНКА» Литвинецького сільського будинку культури Бобрицької сільської ради (вокально-хоровий жанр). Керівник колективу - Олена Гарник.

22:55 24.12.2021

КАНІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ: ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ Е-ЛІКАРНЯНИХ СУМІСНИКІВ, ЯКІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ В КАБІНЕТАХ РОБОТОДАВЦІВ

Нещодавно в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

20:23 24.12.2021

ПРЕДСТАВНИКИ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ЗІ ЗМІН В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА КОМАНДІ

Протягом двох днів – 21 та 22 грудня ц.р. - разом із представниками Канівської міської ради, Канівської молодіжної ради та Агенції розвитку Канівської громади представники від Бобрицької сільської ради брали участь у тренінгу на тему «Управління змінами в організації та команді». Очолювала делегацію нашої громади сільський голова Бобрицької сільської ради Олена Штефан. Тренінг провів керівник «Студії соціальних технологій «Garnet» Руслан Бахтиєв (м.Київ).

22:25 22.12.2021