ЗАСТЕРІГАЄ ВЕТЕРИНАРНА СЛУЖБА

Спеціалісти Канівської районної державної лікарні ветеринарної медицини провели протягом квітня 2022 року весняну диспансеризацію великої рогатої худоби (корів). Всього було досліджено на лейкоз корів по населених пунктах чотирьох територіальних громад 367 голів великої рогатої худоби, із них 20 голів виявлено як позитивно реагуючими на вищезгадане захворювання.

09:18 12.05.2022

ІНФОРМУЄ КАНІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ. ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ТЕЛЕФОНОМ: ВИЙШОВ НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ РОЛИК

Система безоплатної правової допомоги випустила соціальний відеоролик із закликом звертатися по правову допомогу до контакт-центру за номером 0 800 213 103.

08:55 12.05.2022

ВП “ЛІПЛЯВЕ” ТОВ “НВФ “УРОЖАЙ”: ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗДІЙСНЕННЯ РОБІТ ІЗ ТРАНСПОРТУВАННЯ, СКЛАДУВАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ОРГАНІЧНИХ ТА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ

Виробничий підрозділ “Ліпляве” ТОВ “НВФ “Урожай” на полях, що розташовані на території Бобрицької територіальної громади, з 15 травня ц.р. здійснюватиме роботи з транспортування, складування, зберігання, та внесення органічних та мінеральних добрив (технологічна операція дає змогу зберегти баланс органічної речовини та елементів живлення в грунті, позитивно впливає на відновлення його агрофізичних властивостей).

08:21 12.05.2022

ДО УВАГИ ПАСІЧНИКІВ: ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА АГРОХІМІКАТАМИ

Як повідомив регіональний директор ВП “Ліпляве” ТОВ “НВФ “Урожай” О.Трохимець, відповідно до Закону України “Про бджільництво” та Державних санітарних правил “Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві”, вищезгадане господарського формування буде проводити обробку посівів озимого ріпаку та кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів за такими датами, локаціями, з використанням препаратів та терміном обмеження льоту для бджіл:

12:23 11.05.2022

МІНАГРОПОЛІТИКИ ПІДГОТУВАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯК В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ДІЯТИ ПАСІЧНИКАМ

Україна належить до п’ятірки світових експортерів меду. Пасіки до війни були зареєстровані в кожній області нашої держави – їх налічувалося понад 45 тис. Бджолосімей – більш ніж 2 млн. Війна порушила плани бджолярів, але незважаючи на неї, наразі активно триває підготовка до сезону медозбору.

08:45 09.05.2022

У БОБРИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Бобрицькій територіальній громаді проведено ряд заходів.

08:38 09.05.2022

ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ПОШИРЕННЯ У ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ТА В ІНШИХ ПУБЛІЧНИХ КОМУНІКАЦІЯХ ДЕЯКИХ ВІДОМОСТЕЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Згідно з розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації від 22.04.2022р. в умовах дії правового режиму воєнного стану для уникнення обізнаності ворога слід уникати розголошення інформації про перебіг подій, пов’язаних з обороною країни та виконання визначених завдань.

08:04 09.05.2022