ЯК НЕОБХІДНО ДІЯТИ В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТА ПІДОЗРІЛИХ ПРЕДМЕТІВ

Злочини, які вчиняються із застосуванням вибухових пристроїв, несуть у собі значну громадську небезпеку. На жаль, дуже багато громадян поверхнево сприймають проблему особистої безпеки, згадуючи про неї лише у випадках скоєння злочинів відносно них, їх родичів чи знайомих. Разом з тим, за висновком фахівців вибухотехнічної служби МВС України у більшості випадків трагедію можна було попередити за умови дотримання громадянами у повсякденному житті простих правил обережності. В зв’язку з цим НДЕКЦ при МВС України в Черкаській області розробило методичні рекомендації для громадян, як необхідно діяти в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

08:36 29.04.2022

ВЕЛИКОДНІ ВІТАННЯ СПІВВІТЧИЗНИКАМ ВІД БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

До акції “Великодній привіт”, що проводилася в Бобрицькій громаді напередодні величного свята Воскресіння Христового, долучилися всі небайдужі — і дорослі, і дітки. Кожен від щирого серця бажав нашим захисникам Божого оберегу та найшвидшої Перемоги.

11:19 28.04.2022

ВЕЛИКОДНІ СМАКОЛИКИ-ПРИВІТИ ВІД СЕРГІЯ РУДИКА

Є в нашого народу така традиція: ділитися добром із ближнім. Такої традиції притримуються і представник Федерації профспілок України у Верховній Раді України Сергій Рудик та священник Сергій Нікітін.

08:19 28.04.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ОТРУТОХІМІКАТАМИ

Відповідно до Закону України "Про бджільництво" та Державних санітарних правил "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві" повідомляємо, що підприємство ТОВ "НВФ "Урожай" у період з 28 квітня 2022 року по 15 травня 2022 року на полях, що розташовані на території Бобрицької ОТГ, проводитиме діяльність:

15:52 27.04.2022

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ ТА КАТАСТРОФ: ПАМ‘ЯТАЄМО ПРО ПОДВИГ ГЕРОЇВ!

36 років віддаляє нас від моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, що призвела до однієї з найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Аварії, що торкнулася життя кількох тисяч поколінь, завдала і досі завдає непоправної втрати, спричинила забруднення навколишнього середовища на довгі роки, перетворивши територію довкола станції на зону відчуження.

12:39 27.04.2022

ВОЛОНТЕРИ ДОПОМАГАЮТЬ НАБЛИЖАТИ ПЕРЕМОГУ

У дні, коли вся Україна живе в єдиному пориві здолати ненависного ворога, ці слова набувають істинного сенсу. У цьому твердо переконані у Бобрицькій територіальній громаді. І закономірно — вдячність за допомогу і підтримку є такою ж великою і щиросердною, як і внесок наших співвітчизників у єдино-велику справу — Перемогу в борні за свою Батьківщину.

11:24 26.04.2022