Дата: від до Скинути

РАЗОМ ІЗ «НЕСКОРЕНИМИ» ВІДДАЛИ ДАНИНУ ПАМ’ЯТІ  АНАТОЛІЮ ГАННЕНКУ ТА РУСЛАНУ КОНЮШІ

РАЗОМ ІЗ «НЕСКОРЕНИМИ» ВІДДАЛИ ДАНИНУ ПАМ’ЯТІ АНАТОЛІЮ ГАННЕНКУ ТА РУСЛАНУ КОНЮШІ

У середу, 14 квітня 2021 року, з нагоди сьомої річниці з дня початку АТО в пам’ять про загиблих учасників бойових дій Громадська організація «Нескорені» проводила автопробіг із покладанням квітів до могил загиблих героїв. Як і було обумовлено в попередній програмі автопробігу, акцію на території Бобрицької громади розпочали із цвинтаря в селі Грищинці. Біля могили Анатолія Ганненка учасників автопробігу чекали рідні, близькі, знайомі, жителі села.

15:28 14.04.2021

ДО ЖИТЕЛІВ БОБРИЦІ ПРИЇЗДИВ КОНСУЛЬТАНТ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

У вівторок, 13 квітня ц.р., у приміщенні Бобрицької сільської ради вела прийом жителів громади заступник начальника відділу «Канівське бюро правової допомоги» Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Олена Васильченко. Тих, хто звернувся цього дня за юридичною консультацією, цікавили питання різновекторного спрямування – від земельного законодавства до суто приватних ситуацій на кшталт заповітної справи, спадкування майна тощо.

15:05 13.04.2021

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ:  ПРИЧЕПУРИВСЯ Й ТРОСТЯНЕЦЬ

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: ПРИЧЕПУРИВСЯ Й ТРОСТЯНЕЦЬ

У суботу, 10 квітня ц.р., жителі Тростянця під проводом Грищинецького сільського старости Надії Возної активно долучилися до проведення акції з благоустрою території свого села. Працювали як жителі старшого покоління, так і діти шкільного віку. Гуртом виконали весь об’єм робіт, що запланували напередодні. Так, уже після обіду тростянчани пишалися-тішилися рукотворною чистотою та охайністю території тутешньої зупинки і церкви.

13:32 13.04.2021

НЕ СМІТИ! ЗЕМЛЯ – НАША СПІЛЬНА ДОМІВКА

Останнім часом обабіч доріг, на околицях населених пунктів та й у лісових масивах доводиться спостерігати купи сміття і різного непотребу. Тоді все єство пересічного громадянина починає просто волати: не робіть такого, нелюди!

11:46 13.04.2021

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ:  ДО АКЦІЇ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ СІЛ ДОЛУЧИЛИСЯ  В ПОТАПЦЯХ, ПИЩАЛЬНИКАХ, ЛАЗІРЦЯХ

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: ДО АКЦІЇ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ СІЛ ДОЛУЧИЛИСЯ В ПОТАПЦЯХ, ПИЩАЛЬНИКАХ, ЛАЗІРЦЯХ

Як повідомила Потапцівський сільський староста Бобрицької сільської ради Наталія Березенко, сьогодні, у понеділок, 12 квітня ц.р., у Потапцях, Пищальниках та Лазірцях теж долучилися до акції з благоустрою територій своїх населених пунктів.

22:13 12.04.2021