Дата: від до Скинути

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: БЛАГОУСТРОЮВАЛИСЯ ЛИТВИНЕЦЬ-БОБРИЦЯ-ГРИЩИНЦІ-КУРИЛІВКА. ЕСТАФЕТУ ПЕРЕДАЛИ ТРОСТЯНЦЮ

П’ятницю, 9 квітня ц.р., у кількох населених пунктах Бобрицької територіальної громади попередньо було оголошено Днем благоустрою територій, зокрема, - тамтешніх громадських місць, кладовищ, тощо.

11:10 10.04.2021

СТИХІЙНІ ПІДПАЛИ МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ ТА КАТАСТРОФІЧНИХ НАСЛІДКІВ  ДЛЯ ПРИРОДИ І ЛЮДЕЙ

СТИХІЙНІ ПІДПАЛИ МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ ТА КАТАСТРОФІЧНИХ НАСЛІДКІВ ДЛЯ ПРИРОДИ І ЛЮДЕЙ

Із приходом весни всі господарі починають активно прибирати та благоустроювати присадибні ділянки, громадські пасовища, сінокоси тощо. Часто ті, хто ніби-то намагаються дати лад на таких ділянках, вдаються до дуже небезпечних та шкідливих і для людини, і для всього довкілля заходів – випалювання рослинних рештків та сухої трави, сухостоїв, залишків листя у лісосмугах та біля доріг, соломи, сміття біля населених пунктів і т.ін.

15:53 09.04.2021

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ:  НЕ ДАНИНА МОДІ, А СУСПІЛЬНО-ГРОМАДСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-БОБРИЦЬКИ: НЕ ДАНИНА МОДІ, А СУСПІЛЬНО-ГРОМАДСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО

Із приходом весни у Бобрицькій територіальній громаді активно взялися до упорядкування територій, благоустрою та прибирання населених пунктів. У всіх старостинських округах оголошено «Велике прибирання», і це, у свою чергу, не данина моді, а справжня вимога життя і суспільно-громадський  обов’язок кожного жителя.

15:03 08.04.2021

ПОТАПЦІ-ЧЕРНИШІ: Є І ПРОБЛЕМИ, І ЗДОБУТКИ

У четвер, 8 квітня ц.р., здійснювала виїзний особистий прийом громадян у селах Потапцівського старостинського округу – Черниші та Потапці - Бобрицький сільський голова Олена Штефан.

14:12 08.04.2021

НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ,  ЗБІЛЬШИЛИ ФІНАНСУВАННЯ

НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ЗБІЛЬШИЛИ ФІНАНСУВАННЯ

За повідомленням пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації від 07.04.2021р., у 2021 році на соціальний захист людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, передбачено на 403,5 млн. грн. більше, ніж у 2020 році.

09:13 08.04.2021

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ТЕБ ТА НС ВИРІШИЛА ЗАЛИШИТИ  ЧЕРКАСЬКУ ОБЛАСТЬ В «ПОМАРАНЧЕВІЙ» ЗОНІ

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ТЕБ ТА НС ВИРІШИЛА ЗАЛИШИТИ ЧЕРКАСЬКУ ОБЛАСТЬ В «ПОМАРАНЧЕВІЙ» ЗОНІ

Як повідомила пресслужба Черкаської обласної державної адміністрації 7.04.2021р., на засіданні державної комісії з ТЕБ та НС вирішили посилити протиепідемічні заходи на території Черкаської області, але залишити її у «помаранчевій» зоні.

09:11 08.04.2021

У ГРИГОРІВЦІ ТЕЖ Є СВІЙ ПАРК!

У вівторок, 6 квітня ц.р., до центру села Григорівка зійшлися, як кажуть в народі, - і старі, і малі. Всі – хто з лопатою, хто з граблями, а хто – з відром і лопатою – поспішали на акцію з упорядкування та озеленення місцевої братської могили і дитячого майданчика, що її за кілька днів до цього оголосив місцевий старостат під проводом Бобрицької сільської ради. До патріотів і активу села долучилися і працівники Бобрицької сільської ради на чолі з сільським головою Оленою Штефан, а також депутат сільської ради Олександр Підгайний, приватні підприємці Тетяна та Віталій Македони.

11:46 07.04.2021