ІНТЕГРОВАНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА  «СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА» - В ДІЇ

ІНТЕГРОВАНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА» - В ДІЇ

З початку березня цього року у відділі соціального захисту населення Бобрицької сільської ради Черкаської області запроваджено програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК Соціальна громада). ПК Соціальна громада забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органу соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців територіальної громади, особливо віддалених від органів соціального захисту населення. В ПК Соціальна громада введено інформацію щодо отримувачів адміністративних послуг соціального характеру на 25 осіб громади.

14:02 26.03.2021

ОЛЕКСАНДР СКІЧКО ПРО ТЕ, ЧОМУ ПОКИ НЕ ПЕРЕХОДИМО НА ПРАВИЛА ЖИТТЯ ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ ТА ПОДАЛЬШІ ДІЇ

За повідомленням Прес-служби Черкаської облдержадміністрації 25 березня ц.р., голова ОДА Олександр Скічко пояснив, чому Черкаська область поки що не переходить на правила життя червоної зони. Про це, зокрема, йшлося і на засіданні регіональної комісії  ТЕБ та НС.

09:38 26.03.2021

26 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Цього дня Україна святкує День Національної гвардії України.  Сучасна Нацгвардія - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет. Вона призначена для гарантування громадської безпеки та охорони порядку, захисту життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства й держави. До її обов’язків також входить участь в антитерористичних операціях, припинення діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань, терористичних організацій, організованих груп і злочинних організацій.

09:35 26.03.2021

КОНСУЛЬТУЄ ЮРИСТ: відсторонення від занять у школі не щепленої за віком дитини законне та забезпечує безпеку для всіх учнів

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду залишив без змін судові рішення районного та апеляційного судів, якими відмовлено в задоволенні позову про визнання недійсним та скасування наказу директора ліцею про відсторонення від занять учениці, не щепленої за віком.

16:37 25.03.2021

БОБРИЧАНИ КОНСУЛЬТУВАЛИСЯ З ПЕНСІЙНИХ ПИТАНЬ

У четвер, 25 березня ц.р., у приміщенні Бобрицької сільської ради, як і анонсувалося раніше, здійснювала прийом громадян спеціаліст відділу обслуговування громадян Канівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Тетяна Проскурякова.

13:00 25.03.2021

БЕЗКОШТОВНА ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВАХ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Особи з числа учасників антитерористичної операції та постраждалі учасники Революції Гідності забезпечуються послугами з психологічної реабілітації відповідно до:

09:57 25.03.2021