СЬОГОДНІ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ

З метою привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання, Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 1993 році було запроваджено щорічне відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів.

12:06 22.03.2021

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Згідно з Указом Президента України щороку в третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

10:30 21.03.2021

21 БЕРЕЗНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

Свято було започатковано за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 28 листопада 2012. Звідтоді, щороку 21 березня, проводяться різні заходи, що спрямовані на підвищення обізнаності про важливість всіх  видів лісів і дерев за межами лісів на благо нинішнього і майбутніх поколінь. Такі заходи як посадка дерев  і в Міжнародний день лісів і в інші весняні дні – це своєрідне дійство з прикрашання зеленим пам’ятником власного шляху на цій землі кожним, хто долучається до процесу відновлення і збагачення зелених шат планети.

10:10 21.03.2021

СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

09:49 21.03.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

У такий весняно-сонячний день народилися лише по-справжньому сонячні й добрі люди. Серед них – і Бобрицький сільський голова Олена Штефан.

09:27 21.03.2021