А ЗА П’ЯТЬ ВЕСЕН – СТОЛІТТЯ

У Ольги Трохимівни Грибко із Литвинця сьогодні не так багато справ. Приміром, справжньою справою для неї вже є шлях… через хату. Ще б пак! – ледь рухаючись із двома костурами в руках, несе у себе на плечах жінка аж дев’яносто п’ять весен! Хтось скаже: весна не може бути тяжкою – вона ж легка, як вітер; лагідна, як погожий день на осонні; радісно-зворушлива, як польові квіти в руках коханого. На все те Ольга Трохимівна лиш просміхнеться: багатьох моїх одноліток уже задавили ті роки, а зі мною, мабуть, Бог експериментує – скільки людина може витримати? Ось так і тримаюсь.

16:22 30.03.2021

КНИГАРНЯ БОБРИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

У 2005 році у видавництві «Канівська Прес-група» було видано історико-публіцистичний нарис до 100-ліття Бобрицької школи «У БОБРИЦІ СІЮТЬ РОЗУМНЕ, ДОБРЕ - ВІК».

10:40 29.03.2021

ПРЕЗИДЕНТ ЗАКЛИКАВ ПОЛІТИКІВ НЕ ДИСКРЕДИТУВАТИ ПРОЦЕС ВАКЦИНАЦІЇ ЧЕРЕЗ АМБІЦІЇ

Як повідомляє Прес-служба Черкаської облдержадміністрації, на тижні, що минає, Україна отримала 215 тисяч доз вакцини проти коронавірусу від китайського виробника Sinovac Biotech і очікує наступну партію препарату найближчими тижнями.

09:46 29.03.2021